24 Ekim 2013 Perşembe

Erkeği Kendine Bağlamak Bu Taktiklerle Çok Kolay!

Erkeği Kendine Bağlamak
Erkeği Kendine Bağlamak

Erkeği Kendine Bağlamak, Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

Kadınlar, yüzyıllardır erkekleri kendine bağlamak için uğraşıp durdu. Fakat birçok kadın maalesef gözlerinin önünde duran gerçeği göremedi, erkeği kendine bağlamak için atılması gereken adımı atamadı. Oysa, atılması gereken bu adım gayet basitti.


Bu yazıda, bütün erkekleri kendine bağlamanın en güzel yollarını ve sözünü ettiğim bu çok basit; ama çok önemli adımı dile getirmeye çalışacağım.Dilersen erkeği kendine bağlamak için atılması gereken bu önemli adımı, kısa bir hikaye ile, birlikte inceleyelim:

Bir Öykü ile Erkeği Kendine Bağlamak


8 yaşındaki çocuk, babasına kendisini parka götürmesi için her gün ısrar eder. Haftanın 6 günü çalışan bir baba ise hep yorgun olduğu için bir türlü oğlunu götürmeye yanaşmaz. Nihayet bir gün, oğluna pazar günü kendisini lunaparka götüreceğine dair söz verir. Çocuk, o haftanın geçmesini dört gözle bekler. 

Pazar sabahı, çocuk erkenden uyanmış, üstünü giymiştir. Babasına hazır olduğunu söyler ve ne zaman çıkacaklarını sorar. Baba, her zaman olduğu gibi yine çok yorgundur ve bir bahane bulup evde dinlenmek ister. Aniden aklına bir fikir gelir.

Elindeki gazetede bir dünya haritası vardır. Bu haritayı on, on beş parçaya bölerek oğluna şöyle der: "Bu haritayı birleştirmeyi başarırsan söz veriyorum, hemen çıkacağız."

Baba, rahatlamıştır; çünkü dünyanın en iyi profesörü bile akşama kadar bu haritayı bir araya getiremez, diye düşünür. Fakat düşündüğü gibi olmaz. Tam on dakika sonra çocuk, yanına gelir ve gururlu bir şekilde babasına haritayı gösterir. Baba, haritayı görünce büyük bir şok geçirir. Oğluna bunu nasıl yaptığını sorar. (Çocuğun cevabı, erkeği kendine bağlamak için gerekli olan yöntemi çok güzel özetliyor, dikkat et.)

Çocuk der ki, haritanın arkasında bir insan resmi vardı. Onu bir araya getirince harita, kendiliğinden birleşti.


Kıssadan Hisse ve Erkeği Kendine Bağlamak


Şimdi, bu kısa hikayenin erkeği kendine bağlamak ile ilgili mesajına gelelim.

Bir kadın, erkeği kendine bağlamak için kendisinde olması gereken yeterlilikleri bir araya getirirse kısa sürede ve kolaylıkla erkeklerin cazibe merkezi haline gelebilir.

Peki, nedir bu yeterlilikler? Bakımlı olmak mı? Güzel ve çekici olmak mı? Vefa ve hoşgörü mü? Yoksa zeki ve esprili olmak mı?

Bunların hepsi çok önemlidir muhakkak. Ve biri bile eksik olduğunda erkeği kendine bağlamak için gerekli olan formülün bir öğesi olmadığından, formül işe yaramayabilir.

Fakat bu formülün bel kemiği, esas unsuru, can damarı ve püf noktası "vazgeçilmez olmak"tır.

Vazgeçilmez olmak, bir kadının, erkeği kendine bağlamak için kullanacağı silahların en değerlisi ve en etkilisidir. Vazgeçilmez olmak, erkeklerin sen olmadan nefes almakta zorlanması, yaşamında bir eksiklik olmasıdır. Bir erkeğin, sen olmadan hayatından zevk alamaması, hayatın anlamını yitirmesidir vazgeçilmez olmak.

Tamam, vazgeçilmez olmanın ne kadar değerli olduğunu biliyorum, peki bu niteliğe nasıl sahip olabilirim ki, dediğini duyar gibiyim.

Bir kadın için oldukça değerli olan erkeği kendine bağlama ve aşık etme yolları ve bu yolların en garantilisi olan vazgeçilmez olmanın tüm bileşenlerini öğrenebileceğin güzel bir kaynak var.

Bu etkili kaynak sayesinde erkekleri kendine hayran edebilir, bu suretle yaşam kaliteni attırabilirsin.


Bu kaynağa buradan (tıkla) ulaşabilirsin.

Çok Önemli Not: İnternette bu kitapla ilgili araştırma yaparken bir sitede kadınların bu kitapla ilgili ilginç yorumlarını gördüm ve bu yorumların ekran görüntülerini aşağıya ekledim:
Şu yazılarım da dikkatini çekebilir:

Erkeği Kendine Aşık Etme Yöntemleri

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir video izlemeye ne dersin?


Sağlıcakla...


Anahtar Kavramlar: Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları, Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua, Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları, Erkekleri Kendine Bağlamanın Yolları, Erkeği Kendine Aşık Etme, Erkeği Kendine Bağlamak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder